Kullanıcı Sözleşmesi

İnternet sitemiz olan www.alanyadayim.com sitesine giriş yaptığınızda ve kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda belirtilecek olan blog kullanım koşullarını ve bu koşulların ihlali durumunda oluşabilecek tüm hukuki ve maddi/manevi durumlardan sorumlusunuzdur.

Genel Kapsam

www.alanyadayim.com ve alt alanadları şahsımıza aittir. (Sponsor tanıtım yazıları hariç). Blog sitemizde yer alan tüm yazılar ve içerikler bizzat tarafımızca hazırlanmaktadır ve bu içerikler Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup, koruma altındadır. Lisans koşullarında belirtilen şartlar sağlandığı takdirde site içeriklerini kullanabilirsiniz. Aksi durumda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza ya da kurumunuza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

İçerik

Blog sayfamda yer alan içeriklerin hiçbirini kopyalamaz,alıntı yapamaz ve izinsiz web sitenizde veya forumlarda paylaşımda bulunamazsınız. Aksi durumda genel kapsam başlığında bahsedilen yasal haklar kullanılacaktır.

Ancak içeriklerimi Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı sayfasın da belirttiğim koşullar yerine getirildiği takdirde ve sadece sitenizde içeriğimin bir kısmını alıntılayarak ve alıntıladığınız kısımın sonunda ya da başında kaynak link olarak içerik bağlantısını eklemeniz koşulu ile siteleriniz de içeriklerimi paylaşabilirsiniz.

Dış Bağlantılar

Blog sayfamızda paylaştığım bazı içeriklerim de dış bağlantılar vermekteyiz. Bu bağlantıların ait olduğu sitelerin içeriklerinden ve o sitenin dış bağlantılarından www.alanyadayim.com sorumlu değildir.Bağlantı verilen sayfalar daha sonradan değişmiş olabilir ve bu değişimden dolayı oluşabilecek sorunlardan www.alanyadayim.com sorumlu değildir.

Yorumlar

Blog sayfam yazılan yorumlar bizzat benim tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. Yorum yazdığınızda aşağıda ki koşulları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

  1. Yazılan yorum veya yorumlardan dolayı oluşabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluklardan yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

Kullanım Koşullarının Kabulü

Bu sayfayı okuduktan sonra siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece tüm yasal sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız. Bu kullanım koşulları sayfası gerekli oldukça tarafımızca güncellenebilir bu yüzden her siteyi ziyaretinizde bu sayfayı kontrol etmeniz önemle rica olunur.

İletişim

Her türlü görüş,soru ve sorunlarınıza bizimle iletişim sayfamda ki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Reklam & Sponsorluk

Reklam veya sponsorluk için iletişim kurmak istiyorsanız eğer reklam&sponsorluk sayfamda ki bağlantılardan benimle irtibat kurabilirsiniz.